Bruno Banani Woman´s Best (EDP) Zobraziť väčšie

Bruno Banani Woman´s Best (EDP)

Nové

Zloženie

Hlava pomaranč, broskyňa, ružový grapefruit

Srdce hruška, sorbet, kvet granátovníka

Základ pana cotta, lesné bobule

Viac detailov

skladom

9,80 €

9,80 €

Detaily

Najlepší priateľ žien? Dokonalá vôňa, ktorá vystrelí vaše sebavedomie do nebeských výšin. Objavte svoju tajnú zbraň v hre zvádzania v šťavnatej vôni toaletnej vody pre ženy Bruno Banani Woman´s Best. Vôňa, ktorá sa na pultoch obchodov objavila v roku 2016, je hotovou záplavou sviežosti a neodolateľných akordov čerstvo odtrhnutého ovocia. Ako túto vôňu popisuje samotná značka? Ako zvodný dezert, ktorý neobsahuje žiadne kalórie. Vôňa zabalená do ružového flakónika spája tie najlepšie ingrediencie v dokonalú letnú vonnú kompozíciu.

Zvodná ovocná vôňa

Vyhľadávate vône, ktoré vás v sekunde naladia na vlnu leta? Vône, ktoré voňajú ako lahodný ovocný kokteil, ktorý si vychutnávate na pláži? Potom sa už v prvých sekundách zamilujete do vonnej symfónie, ktorá sa otvára sladkými akordmi broskyne, sviežou vôňou pomaranča a jemne horkastými akordmi ružového grapefruitu. So srdcom toaletnej vody sa hlási o slovo exotické granátové jablko, lahodný hruškový sorbet a vôňa ruže, ktorá je uznávaná pre svoju nežnosť aj silu. Na vaše zmysly zaútočí aj záver, ktorý je spojením santalového dreva a neodolateľného duetu lesného ovocia s panna cottou.

Prečo nepodčiarknuť svoju zvodnú stránku, ktorá nenechá žiadneho muža chladným? Staňte sa múzou mužov s vôňou toaletnej vody Bruno Banani Woman´s Best, ktorá je vhodná na každodenné nosenie.

10 ostatné výrobky v rovnakej kategórii: