Adidas Extreme Power 24H Men (Dezodorant) Zobraziť väčšie

Adidas Extreme Power 24H Men (Dezodorant)

Nové

Zloženie

Hlava citrón, bergamot, galbanum

Srdce káva, pakost, jablko

Základ pačuli, fazule tonka, céder, santalové drevo

Viac detailov

2,42 €

2,42 €

Detaily

Jedinečná pánska vôňa Adidas Extreme Power symbolizuje vzrušenie a radosť z hry. Sústredenie sa na súpera, rev davu a zvuk píšťalky - to sú pocity futbalového hráča, ktorý svoju energiu zameriava na jediný cieľ - zvíťaziť. Tvárou vône Extreme Power sa stala futbalová ikona Zinedine Zidane, ktorý svojou osobnosťou a unikátnymi schopnosťami na ihrisku inšpiruje všetkých mladých mužov, ktorí túžia uspieť.

Hlava exkluzívnej vône Adidas Extreme Power je tvorená sviežimi, citrónovými akordmi, podmanivým bergamotom a očarujúcim Galbani. V srdci sa nachádza zmyselné geranium, sladké jablko a delikátna káva. Úchvatný záver vône sa skladá z hrejivého cédrového dreva, jedinečnej fazule tonka, exotického pačuli a tónov santalového dreva. Tento veľmi mužný parfém značky Adidas je špeciálne navrhnutý pre chvíle športu.

Zažite pocit extrémnej sily a neobyčajného sebavedomia! Nechajte prehovoriť svoje inštinkty a sústreďte sa na svoju energiu! Exkluzívna pánska vôňa Adidas Extreme Power vo vás objaví skrytého šampióna a dodá vám chuť do hry.

23 ostatné výrobky v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: