Kategórie

Výrobcovia

Parfuméria vonaj.eu na Facebooku

Odber noviniek

OnlineKlub GfK SlovakiaAK CHCETE PRE SEBA LEN TO NAJLEPŠIE, STE EGOISTA...
...KTORÝ LEN VYUŽÍVA ZĽAVY S EGOCARDWebShopy - Katalog internetovych obchodov
HillVital mydlo s pŕhľavou Zobraziť v plnej veľkosti

HillVital mydlo s pŕhľavou

Zloženie: zmydelnené kokosové maslo, palmový olej, bambucké maslo, kozie mlieko, olivový olej, slnečnicový olej, ricínový olej, žihľavový extrakt, žihľavový prášok, 100% čistý esenciálny olej zo santalového dreva a citrónová tráva

Viac detailov

Dostupnosť: skladom

10 skladom

5,99 €

9 ostatné výrobky v rovnakej kategórii:

Blahodarné účinky žihľavy by mohli zaplniť hlavné stránky všetkých novín. Dajú sa z nej pripravovať praktické balzamy, čaje, vitamíny, obklady. Rovnako môže byť použitá na prípravu polievok, tak prečo by sme ju nemohli používať aj na upratovanie, či čistenie?

Má veľmi silný antiseptický a detoxikačný účinok, stimuluje lokálny krvný obeh a prekrvenie.

Toto mydlo je vhodné na väčšinu typov pleti, no najmä na mastnú, vyrážkovitú pleť, pričom žihľava  obnoví činnosť mazových žliaz, takže ľahko pomôže pri vyrážkach a ich odstránení. Žihľava – ako prípravok na starostlivosť o pleť – jej používaním je koža odolnejšia proti rôznym baktériám a pred znečistením.

Keď si ňou umývate vlasy, vtedy žihľava stimuluje prekrvuje pokožku, čím sa posilnia vlasové folikuly, menej mastnejú vlasy, pri pravidelnom používaní sú lesklejšie a vlasy môžu byť bohatšie!

Žihľavové melivo a extrakt zo žihľavy sa tiež používa na výrobu mydla, no nemôžeme opomenúť ani produkciu kozieho mlieka, ktoré vynikajúco dopĺňa úžasnú silu žihľavy.

Ale načo toľko slov? Vyskúšajte!

Balenie: 95 g